Zapytaj Eksperta Bodymania Team o...

Od teraz – w tym temacie – jako użytkownicy Forum Bodymanii możecie zadawać pytania na temat optymalnej diety, właściwej metodyki treningowej i najlepszej suplementacji członkom naszego Teamu!

Nie macie pojęcia jak ćwiczyć pod dany cel treningowy, aby Wasze trudy nie poszły na marne? Nie wiecie w jaki sposób żywić się odpowiednio, aby zmaksymalizować swoje rezultaty treningowe? Dobór suplementów sprawia problemy, bo nie macie jeszcze odpowiedniej wiedzy i doświadczenia? A może po prostu zżera Was ciekawość czy nurtuje jakaś kwestia powiązana z wyżej wymienionymi tematami? Śmiało, po prostu Zapytaj Eksperta Bodymania Team!

Spośród wszystkich pytań wybierzemy najciekawsze i raz w tygodniu specjalnie dla Ciebie któryś z członków Bodymania Team odpowie w formie video! Odpowiedź na Twoje pytanie zostanie zamieszczona na naszym kanale Youtube, więc już teraz możesz kliknąć subskrypcję [ https://www.youtube.com/channel/UCbTFbN_GVL5olDZethnfhLA ]

Re: Zapytaj Eksperta Bodymania Team o...

Może ja zacznę ;) W jaki sposób powinno podchodzić się do treningu cardio i czy jest jakaś różnica (poza czasem), jeśli jestem mniej czy bardziej zatłuszczony? Jakiego rodzaju cardio powinno się wykonywać i aeroby kiedy i w jakiej formie? Wiele mówi się o normalnych np. aerobach na czczo przed śniadaniem lub aerobach po treningu na siłowni. Co lepiej?

Może akurat się nada takie pytanie, bo sporo osób ma pewnie z tym problem, a opinie są różne ;) Hmm... Co jeśli chodzi o suplementy przed treningiem i po treningu w czasie redukcji, jeżeli zaraz po siłowni robię interwały? Które i kiedy brać, np. co przed treningiem na siłowni, a co zaraz po nim ale przed interwałami. Czy po samych interwałach należy coś wziąć? Jaka metoda będzie najskuteczniejsza?

Tak przeglądałem forum i zauważyłem temat o jednej silniejszej ręce od drugiej. Myślę, że wiele osób ma taką dysproporcję nie tylko siły ale też rozmiaru np, bicepsów. Co wtedy robić? Jak można to wyrównać? Jakie są zakazy i najczęstsze błędy? U mnie nie jest to aż tak widoczne, ale nie chciałbym pogłębiać.

Co sądzisz o przetrenowaniu? Jedni uważają, że to mit wymyślony przez słabych, a inni że to prawda. Ja jestem zdania, że to prawda ale nie należy przesadzać, że machniemy 3 razy hantelką i koniec w obawie przed przetrenowaniem... :mrgreen: Jak zapobiegać i co robić jak już wystąpi?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Zapytaj Eksperta”