Zapytaj Sylwię Sochę o...

Jako użytkownicy forum Bodymanii możecie śmiało korzystać z naszych porad. Od teraz macie też możliwość zadawania pytań naszym ekspertom - nie wiesz w jaki sposób ćwiczyć odpowiednio czy jakie zajęcia wybrać względem swojego celu treningowego? Napisz w tym temacie swoje pytanie do naszej wspaniałej trenerki personalnej, dyplomowanej instruktorki fitness i gimnastyki oraz zdobywczyni pierwszego miejsca Fit Body Show WPF, Sylwii Sochy [Bodymania Team]!

Obrazek

Jeżeli interesuje Cię Twoja własna sylwetka, a nie posiadasz wiedzy i doświadczenia, wciąż możesz wyglądać dobrze! Śmiało, Zapytaj Eksperta Bodymania Team! :D

Spośród wszystkich pytań wybierzemy najciekawsze i raz w tygodniu specjalnie dla Ciebie Sylwia Socha odpowie w formie video! Odpowiedź na Twoje pytanie zostanie zamieszczona na naszym kanale Youtube, więc już teraz możesz kliknąć subskrypcję [ https://www.youtube.com/channel/UCbTFbN_GVL5olDZethnfhLA ]

Adres e-mail Sylwii: sylwia.socha@bodymania.pl

Re: Zapytaj Sylwię Sochę o...

Jak radzić sobie w takich sytuacjach jak Ty, czyli załóżmy siłownia 4x w tygodniu. Do tego prowadzisz zajęcia fitness... Ja jeszcze lubię pobiegać sobie z rana i jeszcze mam trochę wysiłku umysłowego na codzień... Jednym słowem czasem czuję się wypompowana na maxa. I fizycznie i psychicznie. Odżywiać się staram dobrze. Jakieś suplementy? Bo o tym mam dużo mniejsze pojęcie :)

Re: Zapytaj Sylwię Sochę o...

Jak zmniejszyć zmęczenie i wpleść do swojego dnia o wiele wyższa aktywność fizyczną jak całe lata siedziało się w pracy a biurkiem...? Co będzie dobre na początek jeśli chodzi o ćwiczenia na wymodelowanie sylwetki i spalenie tłuszczu. No i co polecasz na to potworne uczucie zmęczenia w ciągu dnia?
ODPOWIEDZ

Wróć do „Sylwia Socha”