Jak rozwinąć sprzedaż internetową?

#1
Zastanawiam się nad możliwością rozwinięcia sprzedaży internetowej. Chodzi o sprzedaż różnego rodzaju odżywek, suplementacji, starterów itd. Pytaniem otwartym pozostaje kwestia formy sprzedaży, kanału sprzedaży.
W sensie portale aukcyjne, ogłoszeniowe? Sprzedaż przez facebooka? A może własny e-sklep internetowy?


Re: Jak rozwinąć sprzedaż internetową?

#2
Trzeba od razu postawić na jakieś sprawdzone rozwiązania, innowacje, wydajność, dobrą organizację pracy, współpracę z kurierami czy inpostem.
To wszystko jest na wyciągnięcie ręki, tylko potrzebna jest optymalizacja pewnych procesów, kontaktów z klientem, wybór systemu informatycznego oraz przede wszystkim skryptu sklepu internetowego. Musisz sam sobie odpowiedzieć na pytanie, jaką planujesz mieć skalę prowadzonej działalnosci gospodarczej.

Re: Jak rozwinąć sprzedaż internetową?

#3
No właśnie aby samemu odpowiedzieć na to pytanie, potrzebuję zebrać trochę większą ilość danych na temat przykładowych rozwiązań jakie są stosowane w szeroko pojętym handlu internetowym.
Jakie trendy obowiązują. Czy lepiej sprawdza się model w którym cały towar mam na własnym magazynie? A może lepszą opcją będzie zamawianie towaru wtedy, gdy to ja otrzymam zamówienie.
Nie bez znaczenia są również kwestie związane z oprogramowaniem sprzedażowym.
Sprawdź sobie jeszcze takie rozwiązania jak np te od Shoper. Proponuje w związku z tym sprawdzić np pod niniejszym linkiem: https://www.shoper.pl/
ODPOWIEDZ

Wróć do „Dyskusja ogólna”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 0 gości

cron