Dymatize ISO 100 - jedna z najlepszych odżywek białkowych!

#1
Dymatize ISO 100 to odpowiedź na Twoje potrzeby regeneracyjne, ochronne i budulcowe zawsze wtedy, gdy Twoje mięśnie wymagają szybkiej reakcji! Odżywka białkowa będąca hydrolizowanym izolatem białek serwatkowych świetnie sprawdzi się w warunkach około treningowych silnie pobudzając Twoje mięsnie do wzrostu i chroniąc je przed nadmiernym rozpadem, tym samym ograniczając jego efekty w trakcie intensywnego wysiłku fizycznego, jak to będzie miało miejsce przy skorzystaniu z ISO 100 przed treningiem.

Obrazek


Wam też Dymatize ISO 100 towarzyszy przed / po treningu? ;) Jak oceniacie odżyweczkę? Przyznać się kto pił ISO 100, kto jest zadowolony, a kto pozostał wierny i pije nadal! :D


Re: Dymatize ISO 100 - jedna z najlepszych odżywek białkowych!

#3
Szczerze mówiąc to miałem do czynienie chyba z dwoma smakami ISO 100 (próbki oraz cały produkt). Złego słowa nie powiem ;) Wanilia nie wali chemią porównując do innych :P Cena też spoko jak na rodzaj / jakość. Chociaż wiadomo, może być spoko cena dla jednego, ale już zbyt wysoka dla drugiego. Niewiele trzeba się natrudzić by dokładnie rozmieszać - grudki nie zostają. Po treningu super sprawa.
ODPOWIEDZ

Wróć do „Suplementy Dymatize”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość

cron